Ashton životopis

24. června 2007 v 16:31 |  Ashton Kutcher
Herec
Datum narození: 07.02.1978
Místo narození: Cedar Rapids, Iowa, USA
Znamení: Vodnář
Stav:Ženatý s Demi Moore
Životopis: Ashton Kutcher je jedním z Hollywoodských talentů stoupajících vzhůru a sám se nedávno zviditelnil na poli filmového či televizního plátna. V poslední době vynikl spolu s herečkou Brittany Murphy v romantické komedii Líbánky "Just Married" a nyní hraje ve filmu "Butterfly Effect" po boku Amy Smart.

Kutcher získal slávu rolí postavy Michaela Kelso v populárním televizní sérii "That´s 70´s Show". Televizní série popisuje život skupiny teenagerů v době 70. let. Kutcher je zároveň i moderátorem "Punk´d", pořadu, jehož je i jedním ze spolutvůrců a producentů. Punk´d je novou sérií pořadů televize MTV, kde se právě celebrity stávají terčem kanadských žertíků. Kutcher získal přízeň publika několika filmy, jako např. "Hele vole, kde mám káru!" "Texas Rnagers",...

Kutcher se narodil a vyrostl ve městě Ilomestead ve státě Iowa (cca 100 obyvatel), kde žil na farmě společně s rodiči, starší sestrou a bratrem, který je jeho dvojčetem. Aby získal finanční podporu na své vzdělání v oblasti biochemie, musel Ashton pracovat jako metař cereálního prachu ve fabrice General Milles in Cedar Rapids, a to po celou dobu studií. Poté co ho objevil místní hledač talentů se Ashton přestěhoval do New Yorku, aby se prosadil v herectví, které ho od dětství tak zajímalo.
Filmografie:
2006: Atentát v Ambasadoru (Bobby)
2005: Něco jako láska (Lot like love,A)
2004: Osudový dotek (The butterfly effect)
2004: Dvanáct do tuctu (Cheaper by the Dozen)
2003: My boss's daughter
2003: Líbánky (Just married)
2001: Texas Rangers
2000: Falešná hra (Reindeer games)
2000: Hele vole, kde mám káru? (Dude, Where's my car?)
2002: Down to you
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama